Лионел Меси излезе от сина на Ким Кардашиян на първия мач в ЛА в MLS
The Mirror | 2024-02-26 | 16:49:05

Синът на Ким Кардашиян и Кание Уест Сейнт беше талисманът, който излезе с Лионел Меси преди сблъсъка на Интер Маями с ЛА Галакси в неделя вечер.

Сейнт беше в Dignity Health Sports Park в Лос Анджелис за втория мач на Маями от сезон 2024 MLS. Меси отбеляза късно, за да изравни и да грабне точка при равенството 1-1, което имаше особено значение, тъй като президентът и съосновател на Интер Маями Дейвид Бекъм се завърна в клуба, към който сензационно се присъедини след напускането на Реал Мадрид през 2007 г.

Преди мачът да започне, осемгодишният Сейнт излезе на терена с осемкратния носител на Златната топка. Сейнт е страстен футболен фен и сподели невероятното преживяване с Меси ден след като беше избран за младежкия си „Отбор на всички звезди“.

ПРОЧЕТЕТЕ ОЩЕ: Фил Невил започва да печели на своя страна враждебните фенове на Портланд Тимбърс на Завръщане в МЛС

Кардашиян едва успя да сдържи вълнението си, когато отиде на X за своите 75,1 милиона последователи, за да публикуват: „Свети извеждат Меси на терена тази вечер в мача LA Galaxy срещу Inter Miami!!! Той изживява абсолютната си мечта!“

Победителят от Световната купа имаше сравнително тихо първо полувреме според неговите високи стандарти, но се оживи през второто полувреме, за да спаси равенството 1-1 за Чаплите. Деян Йовелич вкара в 75-ата минута за Галакси, който беше на път да победи, преди да бъде намален до 10 играчи след червения картон на Марко Делгадо.

След това Меси вкара късно, за да осигури равенство. 36-годишният изсечен пас на Жорди Алба към покрива на мрежата, за да спаси жизненоважна точка и изпрати Маями начело в Източната конференция след победата им с 2-0 над Реал Солт Лейк миналата седмица.

За всички най-нови новини, политика, спорт и шоубизнес от САЩ, отидете на .

През миналия сезон Сейнт е фен на Арсенал и посети сблъсъка от Лига Европа със Спортинг Лисабон. Докато Артилеристите се разбиха след дузпи, Сейнт облече фланелката на Кейти Маккейб и трябваше да се срещне с Еди Нкетия.

Сейнт отпразнува осмия си рожден ден с парти на тема футбол - което включваше торта във формата на по-голяма от реалността футболна топка. Сейнт също отдаде почит на своя спортен герой – и бивш съотборник на Меси – Неймар на рождения му ден, като имитира прическата му.

Още през декември Кардашиян се нарече „футболна майка“, като публикува снимка на вечеря с Светец, който събираше футболни карти за размяна. Кардашиян също е съ-родител на Норт (10), Чикаго (пет) и най-малкия син Псалм (четири) с рапъра Уест.

и получавате ежедневната си доза съдържание от Mirror Football. Ние също така предлагаме на нашите членове на общността специални оферти, промоции и реклами от нас и нашите партньори. Ако не харесвате нашата общност, можете да проверите по всяко време. Ако сте любопитни, можете да прочетете нашите